Odcinek 53

W 53. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia zdobywa przebaczenie Irene. Brigitte kokietuje Diega. Emisja 7 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 53

Tadeo umawia się z Alfonsem, żeby ten przekonał się, że nie zmyślił swojej choroby, ani nie próbuje manipulować Irene. Zapewnia go również, że nie wiedział o ciąży kobiety i choć chciałby spędzić z nią resztę swojego życia, wie że ona nie odwzajemnia jego uczuć. Diego i Natalia oznajmiają Carmen, że doszli do porozumienia. Brigitte natychmiast przekazuje wiadomość Dianie, która nie kryje swojego oburzenia.

Natalia zwraca się do Irene z prośbą o ponowne zatrudnienie. Ona wytyka jej, że odeszła pod byle pretekstem i straciła do niej zaufanie, dlatego woli poszukać innej pracownicy. Natalia przeprasza ją za to, że sprawiła jej zawód i odchodzi. Później Irene zmienia zdanie i wysyła jej wiadomość, w której wyraża zgodę na jej powrót. Natalia składa obietnicę, że już nigdy więcej jej nie zawiedzie.

Diana naskakuje na Brigitte. Zarzuca jej, że nie podawała siostrze odpowiednich dawek trucizny. Jonás staje w obronie Mary i Paola, gdy padają ofiarą napaści. Diego wpada w osłupienie, gdy Brigitte zdejmuje but i przesuwa stopę po jego nodze.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze