Odcinek 54

W 54. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Chato zostaje zatrzymany. Carmen odkrywa, że to sprawka Eleazara. Emisja 7 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 54

Brigitte kokietuje Diega. Tadeo oznajmia Irene, że opuścił szpital, a lekarz pozwolił mu kontynuować leczenie w domu. Carmen zapowiada rodzinie swój ślub z Chatem. Żadne z jej potomstwa nie popiera tej decyzji. Chato zdradza Andrésowi swoje prawdziwe zamiary – jeśli uda mu się zaciągnąć Carmen do łóżka przed ślubem, odwoła ceremonię.

Lupita prosi Eleazara, żeby przeszkodził matce w poślubieniu Chata. Ponieważ on odmawia jej pomocy, zwraca się z prośbą bezpośrednio do matki. Carmen oświadcza, że podjęła już decyzję i nie zmieni jej. Diego sprzecza się z teściową z powodu Diany. Karina symuluje chorobę, żeby uwieść Alonsa. Gdy jej plan zawodzi, wypomina mężczyźnie, że spotyka się z kobietą, która mogłaby być jego matką.

Chato zostaje zatrzymany przez policję. Andrés uświadamia Carmen, że Chato traktuje ją jak smakowity kąsek, dlatego się za nią ugania. Carmen odkrywa, że Eleazar maczał palce w zatrzymaniu Chata i zarzucał mu, że usiłuje zniszczyć jej życie. Alonso przychodzi do Irene i wyznaje jej miłość oraz prosi o przebaczenie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze