Odcinek 55

W 55. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Z powodu zazdrości o Natalię Diana podejmuje decyzję o wyprowadzce. Emisja 8 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 55

Irene wybacza Alonsowi i całuje go. Eleazar i Carmen kłócą się z powodu jej relacji z Chatem. Carmen wyzywa Eleazara, żeby zebrał się na odwagę i powiedział jej, co naprawdę do niej czuje. Alonso przysięga Irene, że już nigdy nie rozstaną się z powodu jego niedojrzałego zachowania.

Luz złości się na syna za to, że wtrąca się do spraw prywatnych Carmen. On jednak uważa, że postępuje słusznie, albowiem życie u boku Chata przysporzyłoby kobiecie samych problemów. Carmen stawia Chatowi żądania – ma jej zapewnić solidne mieszkanie oraz wyprawić huczne wesele. Irma przynosi Rodrigowi komputer, żeby mógł kontrolować rozwój rodzinnej firmy oraz telefon komórkowy do wykonywania prywatnych rozmów w imieniu Diega.

Diana oznajmia Diegowi, że podjęła decyzję o wyprowadzce. Don Vicente obraża Natalię oraz obwinia ją o to, że życie jego wnuka jest w niebezpieczeństwie. Tiburcio zdradza Vicentemu, że Natalia jest jego wnuczką, ale on go ignoruje. Irene przysłuchuje się ich rozmowie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze