Odcinek 56

W 56. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego nie ulega naciskom dziadka i oznajmia, że nie zrezygnuje z Natalii. Emisja 8 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 56

Don Vicente jest zły na Tiburcia, że rozmawiał z księdzem o jego rodzinnych sprawach. Irene słyszy, jak jej ojciec oczernia Natalię i wstawia się za nią. Wypomina mu, że przyzwolił Diegowi na poślubienie Diany, która w odróżnieniu od Natalii, interesowała się tylko jego pieniędzmi. Uprzedza go także, że jeśli nie zmieni swojego nastawienia, na starość zostanie zupełnie sam.

Brigitte narzuca się Diegowi, lecz zostaje odtrącona. Don Vicente namawia Diega do rzucenia Natalii i odnalezienia Diany. Chłopak odmawia. Karina słyszy, jak Alonso umawia się z Irene. Postanawia go śledzić. Gdy nakrywa go z Irene, robi im zdjęcia z ukrycia.

Diana i Oliverio wznoszą toast za przyszłość. Oliverio przeczuwa, że Diana ma przed nim sekrety, ale ona zapewnia uspokaja go, że rzuciła Diega i od teraz liczy się dla niej tylko on. Natalia znajduje pośród korespondencji Diega anonimowy list ze zdjęciem Alonsa i Ireny całujących się. Do lokalu Carmen przyjeżdża inspektor z zamiarem wyjaśnienia skarg na jedzenie. Morales odwiedza Oliveria i wypytuje go o Dianę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. agata
  9 marzo, 2016 o 1:06 pm  - Responder

  Novela gdzie reszta streszczen~~?

  • Roberto
   9 marzo, 2016 o 1:22 pm  - Responder

   Agato, sukcesywnie uzupełniamy luki oraz publikujemy dalsze opisy odcinków serialu.