Odcinek 57

W 57. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia pokazuje Irene zdjęcie wysłane w anonimowym liście do Diega. Emisja 9 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 57

Oliverio zapiera się przed Morales, że nie wie, gdzie jest Diana. Później namawia kochankę do znalezienia innej kryjówki oraz wypomina jej, że nie powiedziała Diegowi, że straciła dziecko. Diana tłumaczy mu, że planuje sprzedać je mężowi i namawia go, żeby pomógł jej w zdobyciu jakiegoś niemowlęcia.

Lokal Carmen zostaje zamknięty po tym jak zostały w nim znalezione szczury. Kobieta na próżno usiłuje przetłumaczyć inspektorowi, że ktoś podrzucił jej gryzonie. Oliverio zagląda do torebki Diany, podczas gdy ta zażywa kąpieli, i wyciąga z niej pieniądze. Natalia pokazuje Irene zdjęcie znalezione pośród listów do Diega i uprzedza ją, że ktoś próbuje jej zaszkodzić. Brigitte wmawia Albertowi, że Diego ją osacza. Irene pyta Alonsa, czy podejrzewa, kto mógłby im źle życzyć. On natychmiast domyśla się, że autorem zdjęć jest Karina, która że wciąż przychodzi do jego mieszkania pod byle pretekstem.

Diana odkrywa, że Oliverio ją okradł i uciekł. Dzwoni najpierw do matki, by wskazać jej miejsce swojej kryjówki, a następnie do Diega, żeby powiedzieć mu, że zgadza się na ich rozwód. Diego jest zaskoczony opanowaniem w głosie żony. Alberto zarzuca Diegowi, że próbuje odbić mu Brigitte.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze