Odcinek 58

W 58. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Brigitte jest zazdrosna o Natalię. Irene inauguruje swoją działalność. Emisja 9 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 58

Diego próbuje przetłumaczyć Albertowi, że to Brigitte nie daje mu spokoju. Alonso czyni wyrzuty Karinie z powodu anonimowego listu, który wysłała Diegowi. Uprzedza ją, że nic nie wskóra takim postępowaniem i zrywa z nią przyjaźń. Diego ostrzega Brigitte, że pewnego dnia Alberto uświadomi sobie, jaka jest naprawdę, lecz ona zdaje się tym nie przejmować. Dopiero gdy daje wyraz swojej pogardy, ona zaczyna reagować i chce go spoliczkować.

Diego namawia Alonsa, żeby przemówił Albertowi do rozsądku, zanim będzie za późno. Diana wpada w złość, gdy znajduje w gazecie artykuł dotyczący wprowadzenia nowej linii ubrań ozdobiony zdjęciem Irene, Natalii i Diega. Rodrigo także widzi publikację i oświadcza Irmie, że chce być obecny na inauguracji. Ona odradza mu opuszczanie szpitala i tłumaczy, że jeszcze nie jest na to gotowy.

Diego ponosi klęskę, gdy próbuje namówić dziadka, żeby przyszedł na otwarcie. Rosa wyjaśnia Vicentemu, że powinien ustąpić, żeby uniknąć kłopotów. Irene przesyła Carmen suknię na inaugurację. Kobieta nie chce jej włożyć z powodu zazdrości. Natalia zapewnia matkę, że nikt nie zastąpi jej miejsca. Brigitte złości się, gdy podczas otwarcia Irene dedykuje specjalnie podziękowanie jej siostrze Natalii.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. agata
    9 marzo, 2016 o 4:12 pm  - Responder

    Kto wie dlaczego brigit nie nawidzi Natali!!??

  2. Justynka
    9 marzo, 2016 o 4:45 pm  - Responder

    z zazdrości o chłopaka talent że ją wszyscy chwalą