Odcinek 59

W 59. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana powodu wypadek po nieudanej próbie potrącenia Natalii. Emisja 10 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 59

Vicente przychodzi na uroczystość inauguracyjną Irene. Karina zostaje zatrzymana przez ochroniarzy, gdy próbuje wejść do środka. Alonso całuje Irene i życzy jej powodzenia. Natalia prosi szwaczkę, żeby sfastrygowała suknię Brigitte. Ona jednak błędnie interpretuje jej polecenie. Carmen przedstawia się Vicentemu jako matka Natalii i Brigitte. Kiedy mężczyzna zaczyna oczerniać jej córki, ona stawia mu się.

Vicente złości się na widok Tadea. Chato prosi ojca Juancha, żeby udzielił mu ślubu z Carmen. Ksiądz kategorycznie odmawia, gdyż nie wierzy w jego przemianę. Podczas pokazu Brigitte ma wypadek. Marcelo proponuje Irene, żeby Natalią zastąpiła siostrę na wybiegu. Dziewczyna początkowo waha się, ale ostatecznie zgadza się wystąpić jako modelka. Brigitte jest wściekła. Carmen uspokaja ją i tłumaczy, że Natalia nie jest niczemu winna.

Karina mówi Alinie, że widziała Dianę pod salą, w której odbywa się pokaz kolekcji Irene i Diega. Alina dzwoni do córki, a ta wmawia jej, że jest w Los Cabos i zaprzecza wersji Kariny. Po inauguracji Diana zasadza się na Natalię i próbuje potrącić ją samochodem. Natalia wpada w panikę. Diego przybiega jej na pomoc i ratuje życie. Diana nie zauważa nadjeżdżającego z przeciwka samochodu i powoduje wypadek.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze