Odcinek 60

W 60. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diana umiera. Vicente daje szansę Natalii. Emisja 10 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 60

Diego odwozi Dianę do szpitala. Irene zawiadamia Alinę o wypadku jej córki. Irma uprzedza Rodriga, że jego szwagierka próbowała zabić Natalię, lecz sama odniosła obrażenia. Alina obraża Natalię, gdy widzi ją razem z Diegiem. Diego uświadamia teściową, że jej córka usiłowała zabić Natalię i spotkała ją za to kara. Diana umiera. Lekarz zapewnia, że zmarła pacjentka nie była w ciąży.

Rodrigo mówi Irmie, że chce się zobaczyć z Natalią. Ona robi się zazdrosna i w desperacji wyznaje mu miłość. On jednak ignoruje jej uczucia. Potrzebuje jedynie jej pomocy, którą zobowiązuje się hojnie wynagrodzić. Diego zapowiada dziadkowi, że zamierza poślubić Natalię. Vicente usiłuje namówić wnuka do zmiany zdania. Radzi mu, żeby zabawił się z dziewczyną, lecz nie czynił z niej swojej żony. Diego zapewnia dziadka, że Natalia jest dobra i godna nosić ich rodowe nazwisko. Starzec ulega namowom wnuka i obiecuje dać jej jedną szansę.

Z pomocą Irmy Rodrigo opuszcza szpital w uniformie lekarza. Brigitte dokucza Natalii, gdy wypomina jej, że buduje swoje szczęście z Diegiem na śmierci Diany i jej dziecka. Don Vicente oznajmia Natalii, że pragnie przekonać się, czy jej miłość do Diega jest szczera. Dziewczyna obiecuje, że nie zawiedzie jego zaufania.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. Sylwia
  9 marzo, 2016 o 7:41 pm  - Responder

  Wiecie może gdzie obejrzeć na necie odcinki ? Wcześniej oglądałam na kanale yt , ale teraz już nie bedzie niestety dostępne ;/

 2. Daritta
  9 marzo, 2016 o 9:32 pm  - Responder

  Dołączam się do pytania… Przez pewną dziewczyne, która kradła cudze odcinki -,- Chamstwo, przez nią nie mamy gdzie oglądać 🙁 Znacie jeszcze jakąś stronkę?

  • novela.pl
   10 marzo, 2016 o 12:32 am  - Responder

   Jedynym legalnym źródłem jest TV Puls.

 3. rene
  10 marzo, 2016 o 11:23 pm  - Responder

  Anyfiles dodaje nastepny dzien np w

 4. rene
  10 marzo, 2016 o 11:24 pm  - Responder

  Wtorkowe odcinki dodaje w srode