Odcinek 61

W 61. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia przyjmuje oświadczyny Diega. Irma chce uśpić Rodriga. Emisja 11 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 61

Irene zapewnia Diega, że Natalia szybko zdobędzie sympatię Vicentego. On jednak obawia się, że za rzekomą akceptacją dziewczyny przez ojca kryje się jakiś podstęp. Brigitte spogląda z nienawiścią na Natalię i Diega rozmawiających o jej spotkaniu z Vicente. Chato chce uczcić kupno mieszkania oraz swój przyszły ślub z Carmen. Diego zaprasza Natalię na kolację, żeby złożyć jej propozycję małżeństwa.

Doktor Ocampo mówi Irmie, że doktor Ramírez zainteresował się przypadkiem Rodriga. Ona próbuje zniechęcić go do badań i tłumaczy, że stan pacjenta wcale się nie zmienia. Doktor Ocampo uważa jednak inaczej, co podpiera informacją o przyroście wagi Rodriga oraz poprawie jego skóry i mięśni. Rodrigo nakazuje Irmie czym prędzej pozbyć się natrętnego lekarza. Doktor Ocampo tymczasem próbuje załatwić przeniesienie Irmy na oddział pediatrii. Lupita zapowiada rodzeństwu, że jest gotowa na wszystko, byle tylko udaremnić ślub matki z Chatem. Eleazar żali się Alonsowi, że stracił Carmen, bo ta lada dzień wyjdzie za mąż za innego.

Natalia oznajmia matce, że przyjęła oświadczyny Diega i za miesiąc biorą ślub. Abdul informuje matkę, że razem z Paolem postanowili opuścić dom, zanim wprowadzi się do niego Chato. Carmen nie zgłasza sprzeciwu. Irma usiłuje namówić Diega, żeby nie wyrażał zgody na propozycję doktora Ramíreza, bo tylko przysporzy bratu niepotrzebnego cierpienia. Diego jest innego zdania. Irma uprzedza Rodriga, że poniosła klęskę i proponuje chłopakowi, że wprowadzi go ponownie w stan śpiączki.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze