Odcinek 62

W 62. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Sprzeczka z Carmen przywołuje u Irene złe wspomnienia z przeszłości. Emisja 11 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 62

Irma zapewnia Rodriga, że będzie potrafiła wybudzić go ze śpiączki po ponownym wprowadzeniu go do tego stanu i wyjaśnia mu cały proces. Chato zleca Irene uszycie sukni ślubnej dla Carmen. Vicente informuje Irene o tym, że Diego wyraził zgodę na badania, jakie planuje przeprowadzić doktor Ocampo na Rodrigu, albowiem uważa, że przyniosą one wymierny skutek.

Ojciec Juancho czyni wyrzuty Carmen, że zataiła przed nim swoje zaręczyny z Chatem. Kobieta przyznaje, że obawiała się jego reakcji. Ksiądz uprzedza ją jedynie, by nie żałowała podjętej decyzji o ślubie. Diego postanawia ukryć przed Natalią istnienie brata bliźniaka, który próbował zgwałcić ją w Tuxpan i prosi Irene, żeby także o niczym jej nie mówiła. Ciotka ostrzega go, że kiedy Natalia pozna prawdę, pomyśli że z niej zadrwił. Diego zobowiązuje się, że powie jej prawdę, gdy już zostaną małżeństwem.

Paolo i Abdul sugerują Eleazarowi, żeby porwał ich matkę. On odmawia i namawia chłopaków, żeby uszanowali decyzję Carmen. Carmen zarzuca Irene, że próbuje odebrać jej miłość córek i zakazuje jej udzielać im rad. Kiedy Irene próbuje się bronić, ta wytyka jej, że nie jest matką i dlatego nie rozumie, przez co przechodzi. Rodrigo zostaje poddany serii badań zaleconych przez doktora Ramíreza. Lekarzowi nie udaje się zaobserwować żadnych zmian u pacjenta. Irene płacze na wspomnienie o nocy, w której straciła córkę. Dzwoni do Alonsa, lecz nie zastaje go w gabinecie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze