Odcinek 63

W 63. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Carmen przyjmuje w swoim domu byłe kobiety Chata. Emisja 14 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 63

Natalia dzieli się z Diegiem wiadomością o zmarłej córce Irene. Diego przyznaje, że nie miał o niczym pojęcia i pamięta jedynie, że jego ciotka zniknęła na jakiś czas pod pretekstem studiów za granicą. Irma podmienia wyniki badań krwi Rodriga. Natalia powstrzymuje Irene przed sięgnięciem po alkohol. Diego informuje dziadka, że nowe badania jego brata nie wykazały niczego nowego.

Abdul, Paolo i Lupita naciskają na Eleazara, żeby pomógł im w udaremnieniu ślubu Carmen z Chatem. Ten zgadza się rozważyć ich propozycję. Diego wypytuje dziadka o córkę Irene. Vicente wpada w złość i niechętnie wyjaśnia, dlaczego o niczym mu nie powiedział, po czym prosi, by więcej nie poruszali tego tematu. Eleazar wręcza Lupicie i jej braciom numery telefonów do innych kobiet Chata. Irene zwierza się Alonsowi, że chciała utopić troski w alkoholu, lecz Natalia w porę ją powstrzymała. Carmen prosi Irene o wybaczenie i tłumaczy swoje zachowanie głupią zazdrością. Irene nie żywi do niej urazy.

Lupita obdzwania kobiety Chata i zaprasza je na jego ślub Carmen. Eleodora przychodzi do domu Carmen, żeby poskarżyć się na Chata, który nie płaci alimentów na swoje dziecko. Po niej przychodzi Benita, razem z dwiema córkami, i domaga się swoich praw. Na koniec pojawia się Justina i z zazdrości grozi Carmen. Carmen proponuje kobietom, żeby usiadły i spokojnie porozmawiały.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze