Odcinek 64

W 64. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Carmen daje nauczkę Chatowi i wystawia go do wiatru. Emisja 14 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 64

Lupita jest zaskoczona zachowaniem matki po wizycie byłych kobiet Chata. Carmen posądza Paola i Abdula o spiskowanie z Lupitą i raz jeszcze przypomina im, że jest w pełni świadoma swojej decyzji o ślubie. Rodrigo ubiera się podobnie do Diega, żeby wejść do siedziby rodzinnej firmy. Abdul informuje Eleazara, że ich starania poszły na marne, a Carmen upiera się przy swoim postanowieniu.

Brigitte nabiera się na sztuczkę Rodriga. Ten wykorzystuje okazję i uprawia z nią seks, a po wszystkim prosi o dyskrecję. Następnie wraca do szpitala i wręcza Irmie wiązkę pieniędzy w zamian za jej milczenie. Luz uprzedza Carmen, że Eleazar nie będzie obecny na jej ślubie z powodu pracy. Ojciec Juancho uprzedza Chata, że jeśli skrzywdzi Carmen, gorzko tego pożałuje.

Carmen nie zjawia się na czas na swój ślub. Chato wyrusza na poszukiwania narzeczonej. Natalia jest zaniepokojona brakiem wieści o matce. W końcu pod recepcję podjeżdża limuzyna. Chato jest podekscytowany na myśl, że wysiądzie z niej Carmen. Ku jego zaskoczeniu, ze środka wychodzą kolejno jego dzieci i byłe kobiety. Justina wręcza mu na pamiątkę zdjęcie Carmen w sukni ślubnej. Eleazar smuci się na myśl o tym, że jego ukochana właśnie poślubiła innego. Ona niespodziewanie staje tuż przed nim.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze