Odcinek 65

W 65. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene oznajmia Alonsowi, że poleci z Tadeem do szpitala w Nowym Jorku. Emisja 15 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 65

Carmen proponuje Eleazarowi wspólne świętowanie i wyjaśnia mu, że wystawiła Chata do wiatru. Abdul ogłasza gościom, że ślub jego matki się nie odbędzie, bo ta w ostatnich chwili zmieniła zdanie, a następnie zaprasza wszystkich na opłacone wcześniej przyjęcie weselne. Alberto zaprasza Brigitte do swojego domu. Dziewczynie doskwiera jego ubogie życie.

Eleazar chce się kochać z Carmen, ale ona prosi go o więcej czasu. Chato zarzuca Carmen, że nieczysto z nim pogrywała oraz wykorzystała go do kupna mieszkania. Ona przypomina mu, jak porzucił ją w Tuxpan, gdy oczekiwała jego dziecka i proponuje, żeby zapisał mieszkanie Lupicie.

Stan zdrowia Tadea pogarsza się. Irene i Alonso odwożą go do szpitala. Alonso zwierza się Eleazarowi, że targa nim zazdrość, chociaż wie, że życie Tadea wisi na włosku. Irene oznajmia Alonsowi, że zamierza polecieć z Tadeem do szpitala w Nowym Jorku.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze