Odcinek 66

W 66. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Carmen nie zgadza się na wspólny wyjazd Natalii i Diega do Monterrey. Emisja 15 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 66

Irene wyjaśnia Alonsowi, że Tadeo został sam jak palec i dlatego czuje się w obowiązku, by towarzyszyć mu w podróży. Prosi, żeby jej zaufał i obiecuje, że po powrocie obwieszczą wszystkim, że są razem. Vicente złości się na Irene, że bez uprzedzenia wyjechała do Nowego Jorku.

Pielęgniarka zastaje Rodriga z twarzą zakrytą magazynem dla mężczyzn i gani za to Lolitę. Ta wyjaśnia, że w pokoju pacjenta dzieją się podejrzane rzeczy. Vicente żąda zastąpienia Lolity Irmą i zapowiada, że jeśli tak się nie stanie, zabierze wnuka do innego szpitala. Diego proponuje Natalii, żeby spędzili ze sobą noc. Ojciec Juancho uprzedza Eleazara, że Lupita słyszała jak Paolo udaje dziewczęcy głos w trakcie rozmowy telefonicznej. Ten obiecuje baczniej przyjrzeć się chłopcu.

Tadeo odmawia wykonania badań. Irene przekonuje go do zmiany zdania. Natalia prosi matkę o zgodę na wyjazd z Diegiem do Monterrey. Carmen odmawia. Rodrigo daje Irene dwa dni na zwolnienie się i zapowiada, że potem opuści szpital. Diego wyjeżdża do Monterrey.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. agata
    10 marzo, 2016 o 8:23 am  - Responder

    Spoiler. Ktos wie dlaczego briggide nie lubi Natali???

  2. rene
    16 marzo, 2016 o 8:49 pm  - Responder

    bo jej zazdrosci twierdzi ze matka ja nie kocha tylko jej siostre natalie choc ona jest tylko znaqjda , ze wszyscy uwazaja natalie za swoieta choc nia nie jest