Odcinek 67

W 67. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo wykorzystuje wypadek Diega, żeby zająć jego miejsce. Emisja 16 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 67

Ojciec Juancho dowiaduje się od Eleazara, że Paolo bawi się z Lupitą lalkami. Natalia przyjeżdża na lotnisko, żeby pożegnać Diega przed odlotem. Irma składa rezygnację z pracy, argumentując ją rodzinnymi problemami. Don Vicente prosi Natalię o sprawozdanie z działalności Irene oraz oznajmia, że pod nieobecność jego córki, on będzie nadzorował pracę jej i Brigitte.

Rodrigo opuszcza szpital i zostawia wiadomość dla Irmy. Jaiba przekupuje kilku ludzi, żeby okradli i zniszczyli lokal Carmen. Rodrigo wraca do rodzinnej rezydencji. Tiburcio myli go z Diegiem. Carmen żali się Natalii, że rabusie splądrowali jej lokal i nie wie, co robić. Eleazar oferuje jej swoją pomoc i oszczędności oraz proponuje, żeby przyjęła go na wspólnika. Carmen zgadza się.

Irma wytyka Rodrigowi, że przez swój pośpiech, może wpędzić ją w problemy. Chłopak obiecuje, że niebawem wróci do swojego łóżka. Później odbiera telefon z informacją, że jego brat miał wypadek, jest nieprzytomny i zostanie przewieziony do szpitala. Na miejscu lekarz oznajmia mu, że Diego doznał wstrząsu mózgu i musi przejść serię badań. Rodrigo chce przewieźć brata do innego szpitala. Następnie dzwoni do Irmy i poleca jej przygotować ten sam środek, który wywołał u niego śpiączkę, dla „wyjątkowego pacjenta”.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze