Odcinek 68

W 68. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia zauważa dziwne zachowanie Diega. Nie wie, że Rodrigo go uzurpuje. Emisja 16 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 68

Eleazar obiecuje Carmen, że znajdzie łotrów, którzy obrabowali jej lokal. Rodrigo zapowiada swoją zemstę na bracie. Brigitte wytyka Natalii, że nie powiedziała jej nic o problemach matki. Później psioczy na nią przy Albercie. Rodrigo informuje Irmę, że jego brat uległ wypadkowi. Poleca jej utrzymać go w śpiączce, by on mógł swobodnie uzurpować sobie jego miejsce.

Don Vicente udziela reprymendy Natalii, gdy ta spóźnia się do pracy i ignoruje jej wyjaśnienia. Irma oznajmia przełożonej, że odstępuje od zamiaru rezygnacji, by dalej opiekować się Rodrigiem. Rodrigo dzwoni do Natalii i podaje się za swojego brata. Ona wypomina mu, że nie dawał o sobie znaku życia.

Paolo zostaje zwolniony z pracy za bójkę z kolegami, którzy nazywali go „pedziem”. Natalia wspomina matce, że Diego dziwnie się zachowuje. Carmen spotyka Rodriga przed domem i, przekonana że jest Diegiem, pyta go, dlaczego się z nią nie wita. Rodrigo nie wie, jak zareagować.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    10 marzo, 2016 o 10:18 am  - Responder

    za bardzo pogmatwane,przesadzili

  2. ania
    10 marzo, 2016 o 10:18 am  - Responder

    o zakonnnicy i ksiedzu fajniejsza telenowela:)