Odcinek 69

W 69. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Karina wymyśla kolejną intrygę, żeby zwrócić na siebie uwagę Alonsa. Emisja 17 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 69

Carmen uprzedza Rodriga, którego bierze za Diega, że jeśli przysporzy cierpienia jej córce, zmieni zdanie i nie odda mu jej ręki. Ojciec Juancho mówi Eleazarowi, że widział, jak Paolo tańczy na ulicy niczym baletnica. Brigitte zdradza Karinie, że Alonso został sam, gdyż Irene wyjechała do Nowego Jorku. Tadeo dziękuje Irene za jej pomoc i namawia ją na powrót do Meksyku. Rodrigo nieumiejętnie imituje brata w obecności Natalii.

Eleazar opłaca usługi kobiety, która ma zrobić z Paola mężczyznę. Alberto mówi Rodrigowi (przekonany że to Diego), że Brigitte chciałaby go przeprosić za to, że oskarżyła go o molestowanie. Marlene także myśli, że Paolo jest gejem. Rodrigo próbuje zaciągnąć Natalię do łóżka. Ona jednak opiera się jego namowom. Karina symuluje upadek ze schodów, żeby wślizgnąć się do mieszkania Alonsa. Rodrigo nie odbiera telefonu, gdy Natalia próbuje się z nim skontaktować.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze