Odcinek 7

W 7. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Alberto odkrywa, że Diana ma kochanka i chce donieść o tym Diegowi. Emisja 3 lutego o godz. 14:40 w TV Puls.

Odcinek 7

Natalia jest urażona propozycją Vicentego i prosi mężczyznę, żeby trzymał swojego wnuka z dala od niej. Brigette uważa, że Natalia powinna była przyjąć oferowany jej czek. Carlos zabiera Carmen do mieszkania, do którego mają się wprowadzić i wręcza jej w prezencie samochód. Diego szuka Natalii w jej domu, żeby przeprosić ją za zachowanie dziadka. Brigette wpuszcza go do środka i przy okazji prosi o pracę w jego firmie. Pojawia się Lupita i wyrzuca chłopaka za drzwi.

Alberto nakrywa Dianę na pocałunku z Oliveriem. Diana udaje obrażoną i porzuca kochanka. Następnie jedzie do Kariny, by opowiedzieć jej o tym, że została zdemaskowana przez Alberta. Irene przypadkowo spotyka na wernisażu Tadea i przypomina sobie tragiczną historię, którą z nim przeżyła – po tym jak zaszła z nim w ciążę, ojciec trzymał ją pod kluczem na hacjendzie, w końcu udało jej się uciec, zaszyła się w lesie, gdzie urodziło się i zmarło jej dziecko. Żeby odreagować nagły wstrząs emocjonalny przyłącza się do towarzystwa nieznajomego mężczyzny i idzie z nim do hotelu. Jednakże złość wywołana przykrymi wspomnieniami nie ustępuje i wyładowuje ją na niedoszłym kochanku, który wzywa policję. Diego dowiaduje się o tym, że jego ciotka trafiła na posterunek policji i jedzie ją odebrać. Karina uprzedza Dianę, że Alonso i Alberto zamierzają powiedzieć Diegowi o jej zdradzie. Diana postanawia przedstawić im Oliveria jako swojego kuzyna.

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. ania
  3 febrero, 2016 o 8:57 pm  - Responder

  gdzie ona grała jeszcze ?

 2. Carola
  3 febrero, 2016 o 9:36 pm  - Responder

  Esmeralda grała w Otchłani namiętności

 3. ania
  3 febrero, 2016 o 10:16 pm  - Responder

  no wlasnie,dzieki