Odcinek 70

W 70. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia pragnie spędzić swój pierwszy raz z Diegiem. Emisja 17 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 70

Paolo mówi Eleazarowi, że jego przyjaciółka zbytnio mu się narzucała i nie czuł się z nią dobrze. Irma i Rodrigo idą do łóżka. Po wszystkim pielęgniarka wyznaje mu, że chciałaby być częścią jego życia. Uprzedza go również o tym, że jego brat może doznać amnezji wskutek tego, że go usypiają. On jednak ignoruje jej uczucia tak samo jak i los Diega, którego obwinia o to, że stracił dwa lata swojego życia.

Vicente zakazuje Diegowi, pod którego podszywa się jego brat, spać w pokoju Rodriga. Carmen wypomina Eleazarowi, że zabrał jej dzieci do baru. On wyjaśnia jej, że zrobił to, żeby przekonać się, czy Paolo jest gejem. Rodrigo insynuuje dziadkowi, że powinni odciąć Diega od aparatury podtrzymującej życie. Vicente się nie zgadza. Irene przychodzi do domu Alonsa. W środku zastaje Karinę w samej bieliźnie. Dziewczyna tłumaczy, że Alonso bierze kąpiel i uprzejmie proponuje, że przekaże mu wiadomość.

Ángela wyczytuje z kart, że ukochany Natalii jest chory i potrzebuje jej pomocy. Natalia nie rozumie znaczenia jej wróżby. Karina opowiada Brigitte o teatrzyku, jaki odegrała przed Irene i prosi ją, żeby powtórzyła jej wersję, że ona i Alonso ze sobą spali. Irma uprzedza Rodriga, że stan Diega wymyka jej się spod kontroli. On rozkazuje pielęgniarce kontynuować ich plan nawet za cenę życia jego brata. Natalia oznajmia Diegowi (Rodrigowi), że chce się z nim kochać.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze