Odcinek 71

W 71. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo zostaje uderzony przez Eleazara za obrażenie Natalii. Emisja 18 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 71

Rodrigo obiecuje Natalii, że tej nocy pójdzie z nią do łóżka. Brigitte naśmiewa się z Natalii, gdy ta otrzymuje reprymendę od Irene za spóźnienie do pracy. Rodrigo dzwoni do Carmen i wmawia jej, że on i Natalia będą pracowali przez całą noc. To jednak wymówka, by mogli spędzić noc razem. Natalia w ostatniej chwili wycofuje się i ucieka przed Rodrigiem.

Alberto uprzedza Alonsa, że widział, jak Irene opuszczała siedzibę firmy. Alonso próbuje skontaktować się z nią telefonicznie, lecz ona nie odbiera. Po nieudanej próbie zaciągnięcia Natalii do łóżka Rodrigo chce uprawiać seks z Irmą. Ponosi jednak kolejną klęskę. Carmen jest zdziwiona, gdy Natalia wraca wcześnie do domu.

Alonso pisze list do Irene, w którym zapewnia ją o swojej wielkiej miłości do niej oraz wyraża zaniepokojenie jej zdystansowaniem. Rodrigo przychodzi do Alonsa i opowiada mu o nieudanym wieczorze z Natalią. Eleazar nie pozwala mu ubliżać dziewczynie, a kiedy ten mu się stawia, uderza go.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze