Odcinek 72

W 72. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene jest przekonana, że Alonso poszedł do łóżka z Kariną. Emisja 18 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 72

Rodrigo tłumaczy się przed Alonsem ze swojego agresywnego zachowania, za które obarcza winą Natalię. Mówi mu, że dziewczyna dała mu nadzieję, po czym posłała go do diabła. Eleazar opowiada Natalii o swoim zatargu z Diegiem. Lala zwraca uwagę na to, że Diego zaczął zachowywać się jak Rodrigo. Alonso przyznaje jej rację.

Eleazar przeprasza Diega (Rodriga) za cios, który mu wymierzył oraz uprzedza chłopaka, by nie wyrażał się źle o Natalii. Alonso ma żal do Irene, że nie powiadomiła go o swoim powrocie, ani nie odbiera jego telefonów. Irene wyjaśnia, że nie widziała w tym sensu, bo lada chwila wraca do Nowego Jorku, żeby być przy ukochanym. Alonso jej nie wierzy. Don Vicente także dostrzega zmianę w zachowaniu Diega. Mówi mu, że postępuje jak Rodrigo, który był słaby, pozbawiony pewności siebie i miał mniej zalet od niego.

Alonso dowiaduje się, że Irene była w jego mieszkaniu, lecz zastała w nim półnagą Karinę, zaś ta o niczym mu nie powiedziała. Karina wyjaśnia mu, że Irene słusznie wyobraziła sobie, że spędzili razem noc. Alonso nie przyjmuje tego do wiadomości i nakazuje dziewczynie wyjaśnić nieporozumienie. Rodrigo zarzuca Natalii, że zachowuje się niedojrzale i nie dba o jego męskie potrzeby. Natalia obraża się o to, że tak pośpiesznie chce się z nią kochać. Irene sugeruje Diegowi, żeby opowiedział Natalii o Rodrigu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze