Odcinek 73

W 73. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo uważa, że zapadł w śpiączkę z winy Natalii. Emisja 21 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 73

Rodrigo szuka Natalii w łazience. Kiedy zastaje w niej Brigitte, wykorzystuje okazję i uprawia z nią seks. Karina nie chce przyznać się przed Irene, że ją okłamała. Alonso nie daje za wygraną. Postanawia sam wyjaśnić nieporozumienie. Kiedy próbuje pocałować Irene, ona wymierza mu policzek.

Don Vicente rozkazuje Alonsowi odseparować jego córkę od Tadea. Karina żali się Brigitte, że jej próby uwiedzenia Alonsa nie przynoszą oczekiwanego rezultatu. Paolo mówi matce, że został zwolniony z pracy, ale znalazł już nową, lepiej płatną, w dyskotece. Irene opowiada Natalii o incydencie w mieszkaniu Alonsa. Dziewczyna uważa, że powinna dać Alonsowi szansę się wytłumaczyć.

Alonso wyjaśnia Eleazarowi, co naprawdę zdarzyło się w jego mieszkaniu. Rodrigo mówi Albertowi, że złości go, że jego brat leży w wegetatywnym stanie w szpitalu, podczas gdy winni wiodą spokojne życie. Insynuuje, że jedną z tych osób może być Natalia. Alberto uważa, że dziewczyna nie miałaby dość siły, by uderzyć jego brata.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze