Odcinek 74

W 74. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo nie akceptuje związku ciotki Irene z Alonsem. Emisja 21 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 74

Irene zostaje zatrzymana przez Moralesa, który razem z Sánchezem zabiera ją do domku, gdzie czeka na nią Alonso. Kobieta policzkuje Alonsa. On wyjaśnia jej, że zrobił to, żeby zmusić ją do wysłuchania jego wersji wydarzeń. Matka Kimberly przychodzi do mieszkania Eleazara, żeby go poznać.

Brigitte donosi Diegowi (Rodrigowi), że Alonso i Irene są kochankami, a Natalia ich kryje. Ten zwraca się z pretensjami do Natalii. Alonso wyjaśnia Irene, że Karina celowo rzuciła się ze schodów, żeby wślizgnąć się do jego mieszkania, co później wykorzystała do wmówienia jej, że ze sobą spali. Rodrigo mówi Albertowi, że jego ciotka spotyka się z Alonsem, ale to nie robi na nim wrażenia. Brigitte także krytykuje Irene za to, że spotyka się z dużo młodszym mężczyzną. Alberto staje w obronie Irene. Rodrigo zapowiada Natalii, że rozdzieli Irene i Alonsa. Dziewczyna prosi go, żeby zostawił ich w spokoju.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. agata
    21 marzo, 2016 o 8:26 am  - Responder

    Odcinki dalsze prosze!

  2. Carola
    21 marzo, 2016 o 8:01 pm  - Responder

    Wiecie że Marisol del Olmo i Carlos Ferro naprawdę są parą?!Przeczytałam w świecie seriali. Fajnie Irene i Alonso to piękna para.