Odcinek 76

W 76. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia zrywa z Diegiem. Eleazar zostaje wciągnięty w intrygę Kimberly. Emisja 22 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 76

Vicente zarzuca Alonsowi, że zhańbił jego córkę. Irene uprzedza ojca, że nie pozwoli mu wtrącać się do jej życia oraz oznajmia, że się wyprowadza. Matka Kimberly posługuje się intrygą, by wyswatać córkę z Eleazarem. Eleazar złości się na Kimberly, gdy dowiaduje się, że powiedziała rzekomo nieuleczalnie chorej matce, że wezmą ślub.

Rodrigo czyni wyrzuty dziadkowi, że zezwolił na zakup materiałów, nie zapytawszy go o zdanie. Vicente wyjaśnia, że tak zasugerowała mu Natalia. Rodrigo nazywa dziewczynę prostą wieśniaczką, która tak samo jak Irene nie ma pojęcia o i interesach. Natalia słyszy to i zwraca się z pretensjami do Rodriga. Utwierdza się w przekonaniu, że dobrze zrobiła, że nie poszła z nim do łożka i zwraca mu pierścionek zaręczynowy.

Eleazar opowiada Moralesowi o intrydze, w którą próbowały go wplątać Kimberly i jej matka. Rodrigo uderza Alonsa za to, że wykorzystuje jego ciotkę. Irene jest zaskoczona agresywnym zachowaniem Rodriga (którego bierze za Diega). Rodrigo proponuje Brigitte seks.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze