Odcinek 77

W 77. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo ponownie narzuca się Natalii. Emisja 23 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 77

Natalia opowiada Irene o tym, jak ordynarnie zachował się wobec niej Diego. Irene przyznaje jej rację co do niezrozumiałej przemiany Diega, ale nalega, by nie rezygnowała z pracy z jego powodu. Paolo rozpoczyna pracę w dyskotece. Pozostali pracownicy patrzą na niego nieprzychylnym okiem z powodu upodobania, jakim darzy go Gino.

Irma ma pretensje do Rodriga o to, że pobił Diega. Ten wyjaśnia, że nie miał innej opcji, jak doprowadzić siłą bratado utraty przytomności. Brigitte mówi Rodrigowi, że Natalia zamierza dalej pracować w Caprico. Rodrigo uważa, że wcześniejszy wybuch złości Natalii był chwilową histerią. Ojciec Juancho próbuje przetłumaczyć Carmen, że jej syn jest homoseksualistą. Kobieta nie przyjmuje tego do wiadomości i żąda dowodów.

Rodrigo prosi Natalię o wybaczenie, a następnie chce ją zmusić do pocałunku, lecz ona go odtrąca. Kiedy pojawia się Irene, Rodrigo zakazuje ciotce wtrącania się do jego życia. Natalia skarży się Irene, że Diego znów próbował dobrać się do niej siłą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    22 marzo, 2016 o 10:07 pm  - Responder

    Chore to jest ze tak dlugo ona nie wie ze jest ich dwoch