Odcinek 78

W 78. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo oświadcza się Natalii. Vicente nie akceptuje wyboru wnuka. Emisja 23 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 78

Irene zapewnia Natalię, że dotąd Diego nigdy nie zachowywał się tak brutalnie. Ángela skarży się Carmen na Abdula i jego zażyłe stosunki z Jaibą. Vicente i Irene sprzeczają się z powodu kupna materiałów, które zostały cofnięte z winy Rodriga. Irene zwraca się z pretensjami do Rodriga. On proponuje jej układ – on nie będzie się wtrącał do ich szycia i projektów, a one do zarządzania finansami. Brigitte uprzedza Rodriga, że Irene i Natalia zmówiły się przeciwko niemu.

Irene i Alonso zgodnie uznają, że zmiana zachowania Diega jest niepokojąca. Rodrigo uświadamia sobie, że narobił sobie wrogów i postanawia to naprawić. Prosi Rosę o zwołanie wszystkich pracowników oraz jego ciotki i dziadka, żeby w ich obecności oświadczyć się Natalii. Vicente nie aprobuje decyzji wnuka i wychodzi, tak samo jak Brigitte. Rodrigo proponuje Brigitte, żeby została jego sekretną kochanką. Później uprzedza dziadka o swoim zamiarze zaproszenia rodziny Natalii, żeby poprosić o jej rękę. Vicente nie zgadza się ugościć ich pod swoim dachem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze