Odcinek 79

W 79. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Karina i Brigitte zmawiają się przeciwko Irene. Emisja 24 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 79

Alonso mówi Albertowi, że kiedy uderzył Diega, zobaczył w jego spojrzeniu Rodriga. Brigitte opowiada Karinie o skandalu, jaki wywołał się po tym, jak Irene i Alonso ujawnili swój romans. Irene uprzedza Tadea, że zamieszkała z Alonsem i dlatego nie będzie mogła odwiedzać go zbyt często. Rodrigo przeprasza Carmen za to, jak potraktował jej córkę i zaprasza je obie na kolację do swojego domu. Podczas niej zamierza oficjalnie poprosić Natalię o rękę.

Karina i Brigitte planują upić Irene, żeby zdyskredytować ją w oczach Alonsa. Tiburcio zdumiewa się na wieść, że Natalia jest narzeczoną Diega i namawia Vicentego, żeby nie dopuścił do ich ślubu, bo są kuzynostwem. Vicente przypomina mu, że Irene nie jest jego biologiczną córką oraz że nie akceptuje myśli o tym, że Natalia mogłaby być jego wnuczką, tak samo jak dezaprobuje pomysł ślubu.

Irma zwraca się z pretensjami do Rodriga, gdy nakrywa go na pocałunku z Brigitte. Uprzedza chłopaka, że jego brat jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie i jeśli prędko go nie zbudzą, może umrzeć. On jednak nie przejmuje się ani jej pretensjami, ani ostrzeżeniem. Mówi jej jedynie, że potrzebuje pół miesiąca na poślubienie Natalii, żeby zrobić Diegowi niespodziankę, kiedy się wybudzi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze