Odcinek 8

W 8. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia zostaje polecona Camarónowi. Tadeo nachodzi Irene. Emisja 3 lutego o godz. 15:35 w TV Puls.

Odcinek 8

Dianie udaje się zamknąć usta Alonsowi i Albertowi. Dziennikarz zjawia się w biurze Vicentego z żądaniem pieniędzy w zamian za nieujawnienie zdjęć pijanej Irene. Carlos zabiera Carmen na przejażdżkę i wręcza jej pierścionek zaręczynowy. Eleazar podgląda Jacqueline, gdy ta jest w barze z Camarónem. Natalia wręcza Irene różę.

Vicente gani Irene za jej słabość do alkoholu. Ona obwinia go o wpędzenie ją do nałogu. Carlos zaprasza Carmen w podróż do Miami. Kobieta chwali się Luz, że wychodzi za mąż. Ta przekazuje nowinę Eleazarowi, który nazywa Carmen marzycielką. Carlos prosi Camaróna, żeby dał pracę Natalii. Carmen złości się na Natalię za jej niegrzeczne zachowanie wobec Carlosa. Dziewczyna przeprasza ją i obiecuje stawić się na rozmowie o pracę.

Diana zaprasza Oliveria na kolację. Irena przeżywa kolejny wstrząs, gdy do jej domu przychodzi Tadeo. Diego odprowadza ciotkę do jej pokoju. Vicente naskakuje na Tadea i zakazuje mu zadręczać Irene. Natalia przychodzi do spotkanie z Camarónem w jego biurze. Mężczyzna jest oczarowany jej urodą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze