Odcinek 80

W 80. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo, który podaje się za Diega, oficjalnie prosi Natalię o rękę. Emisja 24 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 80

Irma uświadamia Rodriga, że jego obsesja na punkcie Natalii jest chora oraz oświadcza, że nie zamierza brać na siebie odpowiedzialności za śmierć człowieka. On namawia ją, żeby uzbroiła się w cierpliwość, którą sowicie jej wynagrodzi. Eleazar wysyła Moralesa na przeszpiegi – ma dowiedzieć się, jak układają się relacje Paola z szefem. Jeden z pracowników kręgielni zdradza mu, że chłopak wpadł w oko szefowi.

Natalia pragnie rozmówić się z Diegiem. Jest niezadowolona z faktu, że on podejmuje decyzje za jej plecami. Morales uprzedza Eleazara, że szef kręgielni ma nieczyste zamiary wobec Paola, a ten niczego nie podejrzewa. Irma jest przerażona, gdy po podaniu kolejnej dawki środka utrzymującego Diega w stanie śpiączki, ten dostaje zawału serca. Na szczęście w porę udaje jej się przywrócić pacjentowi bicie serca. Vicente odnosi się z pogardą do rodziny García. Irene postanawia uświadomić ojca, że postępuje niewłaściwie, osądzając ludzi po ich pochodzeniu. Rodrigo przystępuje do oficjalnego zwrócenia się o rękę Natalii.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. paula
    29 marzo, 2016 o 2:05 pm  - Responder

    Kawałek odcinka był zabawny (Ha, Ha ) Natalia skrobała ślimaka i pewnej chwili się wyślizgnął, uderzając Vicente w twarz..(od razu się zaśmiałam ) A już Rodrigo jak się śmiał ha ha ( to już wg ze śmiechu nie mogłam ) wtedy powiedział ‘Jedzcie Jak Chcecie ” ha ha. Plus najlepsza Carmen jak smarkała przy stole… hi