Odcinek 82

W 82. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Paolo dementuje podejrzenia ojca Cayetana i Eleazara. Emisja 25 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 82

Tiburcio próbuje zbyć Rodriga kłamstwem, ale ten nie daje się oszukać i zapowiada, że dojdzie prawdy na własną rękę. Brigitte złości się na Alberta, gdy ten szpera w jej telefonie. On wyjaśnia, że zdziwiło go, że dostała od Kariny zdjęcie mieszkania. Brigitte wmawia chłopakowi, że chodziło o niespodziankę dla Diega i Natalii.

Melisa zaskakuje Alonsa pocałunkiem w policzek i obietnicą, że do niego zadzwoni. Irene jest świadkiem incydentu i zarzuca Alonsowi, że spoufalał się z jedną ze swoich pacjentek, chociaż on się wszystkiego wypiera. Natalia pokazuje Rodrigowi mieszkanie, które znalazła dla nich Brigitte. Chłopak nalega, by zamieszkali w rezydencji dziadka.

Melisa i jej przyjaciółka wchodzą za Irene do łazienki i zaczynają rozmawiać o „starszej pani”, z którą spotyka się Alonso, któremu z kolei przyklejają etykietę kobieciarza. Tadeo oznajmia Elenie, że jest zupełnie zdrowy. Irene odwiedza Tadea, bo chce się mu wyżalić. Jest rozczarowana faktem, że Alonso nie jest tym, za kogo go uważała. Alonso radzi jej, żeby wysłuchała zdania Alonsa, zanim uzna, że zasłyszane plotki są prawdziwe. Ojciec Juancho i Eleazar mówią Natalii, że mają dowody na to, że Paolo jest homoseksualistą. Chłopak wtrąca się i zaprzecza wszystkiemu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. Ewelina
  25 marzo, 2016 o 3:05 pm  - Responder

  Odkąd pojawił się Rodrigo jestem znudzona tym serialem, już nie oglądam z takim zainteresowaniem myślałam że to będzie godny zastępca mojego ukochanego ZA GŁOSEM SERCA bo tam żaden odcinek mnie nie nudził ale jednak się pomyliłam

 2. ania
  26 marzo, 2016 o 10:46 pm  - Responder

  Zgadzam sie z Toba Ewelina,mnie tez juz nudzi ta ich historia i ten Diego/Rodrigo wogóle mi nie pasuje do Natali,nie to co Jose Ron we Włoszce Pedro i fiorella tworza cudowna pare jakby naprawde sie kochali

 3. Carola
  27 marzo, 2016 o 5:54 pm  - Responder

  Jose Ron i Livia Brito podobno są parą prywatnie. Ten Diego też mi nie pasuje do Natalii, oglądam bo śmieszny ten serial, z tą zamianą Diego na Rodrigo głupio wymyślili ale cóż. Najbardziej lubię Irene z Alonso oraz Negra z Carmen:-)Marcelo Cordoba jest dla mnie protagonistą:-)Za głosem serca ciężko będzie przebić, w dodatku to inny rodzaj serialu według mnie.

 4. Monia
  27 marzo, 2016 o 10:56 pm  - Responder

  Carola spodobał mi się twój komentarz, że Marcelo jest dla ciebie protagonistą!!! 🙂 Ja też Eleazara uwielbiam, szczególnie w akcji z Lupitą.Dla mnie on w parze z Carmen są nr 1 w DQTQTQ.

  • Carola
   28 marzo, 2016 o 4:02 pm  - Responder

   Dla mnie też:)Na 2 miejscu Irene i Alonso a dopiero na 3 Natalia i Diego.

 5. ania
  29 marzo, 2016 o 10:00 am  - Responder

  Marcelo Cordoba przystojniak