Odcinek 84

W 84. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego wzywa na pomoc Natalię. Paolo poznaje biologicznego ojca. Emisja 29 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 84

Rodrigo wyjaśnia Brigitte, że jeśli chce się z nim dalej spotykać, muszą robić to po kryjomu. Gino wyjaśnia Carmen, że nie miał pojęcia o jej ciąży i został zmuszony przez włoską mafię do poślubienia innej kobiety. Carmen obliguje go do odbycia szczerej rozmowy z synem. Paolo dowiaduje się, że Gino jest jego biologicznym ojcem. Regina uprzedza Alfreda, że ściągnął na siebie problemy.

Paolo rozpoznaje na nagraniu wideo prawdziwych rabusiów – Alfreda, Jonása i jego ludzi. Złodzieje zostają ujęci przez policję. Eleazar nie jest zadowolony z powrotu Gina, bo traktuje go jak rywala. Alonso żąda wyjaśnień od Kariny – chce się dowiedzieć, jakie kłamstwo wmówiła Irene. Ona zapewnia o swojej niewinności. Pielęgniarka Diega zawiadamia lekarza o negatywnym wpływie rzekomo zapisanych przez niego witamin na stan zdrowia pacjenta. Diego wzywa przez sen na pomoc Natalię.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze