Odcinek 85

W 85. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Alonso i Irene godzą się. Natalia słyszy głos Diega wołającego o pomoc. Emisja 30 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 85

Natalia wspomina matce, że Diego wciąż dziwnie się zachowuje, a do tego obwieścił jej, że po ślubie zamieszkają w domu jego dziadka. Alonso przeprasza Karinę i prosi, żeby zapomniała, że coś ich łączyło. Irene powtarza Natalii to, co podsłuchała z rozmowy w łazience. Diego budzi się. Przypomina sobie, że Rodrigo był z nim i próbował go zabić. Mara skarży się ojcu Juanchowi, że matka nie pozwala jej mieć chłopaka, dlatego kiedy rozmawia z Paolem przez telefon, ten udaje kobiecy głos.

Diego chce opuścić szpitalne łóżko. Irma zawiadamia o tym Rodriga. Ten rozkazuje jej ponownie uśpić brata. Irma obawia się, że pacjent może nie przeżyć po kolejnej dawce środka usypiającego. Diego ucieka z pokoju. Ojciec Juancho zabiera Marę na ponowne otwarcie lokalu Carmen, gdzie jest Paolo. Irma i Rodrigo odnajdują Diega. Rodrigo uderza brata i pozbawia przytomności.

Irene w końcu przyznaje się Alonsowi, że słyszała jak jego pacjentki rozmawiały o jego romansach. Alonso dementuje plotkę i dodaje, że Rebecca może zapewnić ją o jego prawdomówności. Alberto puszcza Natalii i Brigitte nagranie, na którym ktoś woła o pomoc. Natalia rozpoznaje głos Diega. Irene i Alonso godzą się i całują. Nagle przed oczami Alonsa ukazuje się Irene w samym szlafroku.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze