Odcinek 86

W 86. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irma odkrywa prawdę na temat Rodriga i Diega. Karina szantażuje Alonsa. Emisja 30 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 86

Widok Kariny ubranej jedynie w szlafrok okazuje się wytworem wyobraźni Alonsa. Gino domyśla się, że Eleazar jest zakochany w Carmen i mówi jej o tym. Ona uświadamia go, że dotąd niczego nie sformalizowali. Vicente jest zaskoczony, gdy Diego (a właściwie Rodrigo) sprowadza do domu Rodriga (Diega). Chłopak tłumaczy, że zatrudnił pielęgniarkę, Irmę, która będzie doglądać pogrążonego w śpiączce brata przez całą dobę. Lupita namawia Eleazara, żeby walczył o serce Carmen, zanim skradnie je Gino.

Eleazar wypytuje Carmen o jej relacje z Ginem, lecz nie otrzymuje żadnych konkretów. Irene wprowadza się z powrotem do Alonsa. Irma uskarża się Hildzie na Rodriga. Rodrigo oznajmia ciotce, że sprowadził brata do domu, żeby zapewnić mu lepszą opiekę. Zapewnia ją przy tym, że jego brat wkrótce zbudzi się ze śpiączki. Karina postanawia zrobić użytek z nocy, którą rzekomo spędziła z Alonsem, żeby go szantażować. Irma dowiaduje się od Loli, że to Rodrigo jest tym złym bratem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. Estrella
    30 marzo, 2016 o 4:24 pm  - Responder

    Kiedy będą streszczenia kolejnych odcinków?