Odcinek 87

W 87. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo nie chce, żeby Alonso zajmował się jego bratem. Emisja 31 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 87

Rodrigo skarży się dziadkowi na Hildę. Vicente obiecuje udzielić kobiecie reprymendę. Eleazar podsłuchuje rozmowę Carmen z Ginem i odchodzi, nie wyjawiwszy kobiecie swoich uczuć. Vicente radzi się doktora Ocampo w kwestii bezpieczeństwa pogrążonego w śpiączce wnuka, który został przywieziony do domu. W efekcie postanawia poprosić Alonsa, by otoczył chłopaka opieką medyczną. Rodrigo protestuje, lecz dziadek go nie słucha.

Hilda prosi Tiburcia, żeby zdradził jej sekret Vicentego, ale on odmawia. Alonso prosi Vicentego o kartę chorego oraz zgodę na badania. Rodrigo sprzeciwia się i tłumaczy, że nie chce, by jego brat był traktowany jak królik doświadczalny. Vicente po raz drugi ignoruje sprzeciw wnuka. Alonso skarży się Albertowi, że Karina go prześladuje oraz przyznaje się, że po pijaku poszedł z nią do łóżka, a ona teraz go szantażuje. Rodrigo próbuje uwieść Natalię. Carmen niespodziewanie wraca do domu i przerywa im igraszki.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. Doris
  30 marzo, 2016 o 5:43 pm  - Responder

  Jak długo będą jeszcze truć Diego?bo ja już nie mogę na to patrzeć…kto i kiedy w końcu oidkryje prawdę i tym samym go uratuje/?

  • Estrella
   30 marzo, 2016 o 5:49 pm  - Responder

   Spoiler! Doris: chyba około 108 odcinka Alonso i Irene uratują Diego..