Odcinek 88

W 88. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo obiecuje Carmen, że nie będzie kusił jej córki przed ślubem. Emisja 31 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 88

Carmen ostrzega Natalię, żeby uważała, gdy pójdzie do łóżka z Rodrigiem. Alonso nie ma odwagi powiedzieć Irene o tym, co zaszło między nim a Kariną. Rodrigo proponuje Natalii, żeby udali się w jakieś ustronne miejsce i dokończyli to, co zaczęli u niej w mieszkaniu, jednak ona się nie zgadza. Alberto wspomina Brigitte, że jeśli Irene dowie się od Kariny o tym, dlaczego szantażuje Alonsa, ten znajdzie się w tarapatach.

Irene szyje dla Natalii suknię ślubną. Alonso przychodzi do Kariny, żeby oznajmić jej, że nie będzie dłużej ulegał jej szantażom. Zaczynają się szamotać, po czym ona upada i traci przytomność. Brigitte wkłada suknię ślubną Natalii i pokazuje się w niej Rodrigowi. Irene domyśla się, że Brigitte próbuje uwieść Rodriga i przestrzega go przed jej intencjami. Carmen prosi Rodriga, żeby wstrzymał się od pożycia z jej córką do nocy poślubnej.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze