Odcinek 89

W 89. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Karina próbuje zaszkodzić Alonsowi. Brigitte odchodzi z domu. Emisja 1 kwietnia o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 89

Carmen mówi Irene, że nie rozumie, dlaczego Brigitte tak bardzo zazdrości Natalii. Później zwierza się ze swoich problemów ojcu Juanchowi i prosi księdza o interwencję. Brigitte oznajmia Natalii, że odchodzi z domu, bo czuje się niekochana przez matkę. Natalia uprzedza siostrę, że przysporzy tym matce dużo cierpienia. Carmen przyznaje się Natalii, że zdenerwował ją widok Brigitte paradującej w sukni ślubnej przed Rodrigiem.

Karina wysyła wiadomość Irene, w której informuje ją, że ona i Alonso są kochankami. Natalia odczytuje ją i usuwa z pamięci telefonu. Brigitte donosi o tym Karinie. Alberto oświadcza się Brigitte, ale ona daje mu kosza. Alonso wyjaśnia Natalii, że Karina go szantażuje. Dziewczyna namawia go na odbycie szczerej rozmowy z Irene. Karina czeka na Irene pod biurem, żeby powiedzieć jej bezpośrednio, że jest kochanką Alonsa. Irene nie wierzy jej.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. mada
    30 marzo, 2016 o 10:22 pm  - Responder

    wkurza mnie już ta Karina i te głupie jaj intrygi.A Alonso powinien przegonić ją a nie cacka sie tylko