Odcinek 9

W 9. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Carmen zostaje zatrzymana na lotnisku i posądzona o przemyt narkotyków. Emisja 4 lutego o godz. 15:40 w TV Puls.

Odcinek 9

Natalia nie przyjmuje oferty pracy do Camaróna. Cristóbal dzwoni do Irene, żeby się z nią umówić. Diego prosi Irenę, żeby zgodziła się pójść na terapię alkoholową. Tadeo znów nachodzi Irene i żąda od niej wyjaśnień w sprawie ich dziecka. Kobieta prosi, żeby zostawił ją w spokoju. Zachodzi do baru, w którym spotyka mężczyznę imieniem Filiberto. Idą do jego mieszkania. Kiedy kończy im się alkohol, wychodzi po więcej i zabiera jego kartę płatniczą. Policja zatrzymuje ją i zawozi na komisariat, skąd odbiera ją rozgniewany Vicente.

Carmen wybiera się na wakacje do Miami i przychodzi pożegnać się z Luz. Eleazar składa jej życzenia szczęśliwej podróży i życia u boku nowego mężczyzny. Oliverio zaprasza Dianę do Valle de Bravo. Diego nie zgłasza sprzeciwu, albowiem myśli, że Oliverio jest gejem, a nie kochankiem jego żony. Carlos umawia się z Carmen wcześnie rano na lotnisku. Eleazar i Jacqueline podsłuchują rozmowę Camaróna, z którą dowiadują się o planowanym transporcie lotniczym narkotyków. Wyszkolony pies odkrywa w bagażu Carmen narkotyki. Kobieta zostaje zatrzymana i posądzona o próbę przemytu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze