Odcinek 90

W 90. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene odkrywa zdradę Alonsa i zostawia go. Alberto dostaje kosza. Emisja 1 kwietnia o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 90

Karina sugeruje Irene, żeby zapytała Alonsa o ich wspólną noc. Doktor Ibañez informuje Irene, że nigdy więcej nie zajdzie w ciążę. Alberto upija się i wyznaje Rodrigowi, że Karina nie przyjęła jego oświadczyn. Natalia mówi matce, że Alberto wręczył Brigitte pierścionek zaręczynowy. Alberto dziwi się, gdy Rodrigo nazywa Natalię „wieśniaczką” i zmienia temat ich rozmowy na jego brata. Rodrigo insynuuje mu, że Diego może wkrótce się obudzić.

Irene szuka Alonsa, żeby powiedzieć mu, że nie może mieć dzieci. Wpierw jednak Alonso prosi ją o wybaczenie i przyznaje się do zdrady. Zawiedziona kobieta oświadcza mu, że rozstają się na zawsze. Rodrigo odwozi pijanego Alberta do domu i przy okazji zaczepia Brigitte. Natalia i Carmen przyglądają się im.

Alonso błaga Irene o przebaczenie. Ona zarzuca mu, że zniszczył wszystkie jej marzenia oraz oznajmia, że nigdy nie da mu dzieci. Brigitte zawiadamia Karinę o rozstaniu Irene i Alonsa. Gino zanosi Carmen serenadę. Eelazar wpada na ten sam pomysł. Irene idzie do baru, by utopić smutki w alkoholu. Nieznajomy mężczyzna zaczepia ją przy ladzie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. Ewelina
  31 marzo, 2016 o 5:20 pm  - Responder

  To już przesada co 2 odcinki Irene rozstaje się z Alonso!

 2. agata
  1 abril, 2016 o 6:49 pm  - Responder

  Kto wie dlaczego bigiide nie lubi tak nalali!??

 3. Estrella
  2 abril, 2016 o 11:45 pm  - Responder

  Czy możecie dodawać streszczenia ‘Oblicza miłości’ oraz ‘Odmienić los’ szybciej i na więcej odcinków tak jak to robicie w przypadku włoskiej narzeczonej i mojej nadziei?

 4. Villemo666H
  3 abril, 2016 o 1:31 pm  - Responder

  Novelo.pl, prosimy o streszczenia.