Odcinek 91

W 91. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene rozpacza po rozstaniu z Alonsem. Natalia ją pociesza. Emisja 4 kwietnia o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 91

Brigitte oznajmia Albertowi, że wprowadza się do mieszkania koleżanki, która wyjeżdża do Barcelony. Tadeo zabiera Irene z baru. Ona zwierza mu się, że pomyliła się co do Alonsa, gdyż zdradził ją z Kariną, a do tego dowiedziała się, że nie może mieć więcej dzieci. Alberto uświadamia Alonsa, że zbyt długo zwlekał z powiedzeniem Irene prawdy. Kiedy ten obwieszcza mu, że planuje opuścić Meksyk, próbuje wybić przyjacielowi pomysł z głowy – argumentuje że wyjazd oznaczałby ucieczkę przed samym sobą.

Lala przeraża się, gdy Diego otwiera oczy i wymawia imię Natalii. Irma ją uspokaja i zapewnia, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Irene zwierza się Natalii, że rzuciła Alonsa po tym jak odkryła jego zdradę. Natalia przyznaje się, że wiedziała o niewierności Alonsa oraz o tym, że planował wyznać jej prawdę. Irene nie pojmuje, dlaczego zdradził ją właśnie z kobietą, która zawsze próbowała ich rozdzielić.

Rodrigo pyta dziadka, dlaczego nie powiedział mu wcześniej o tym, że Irene ma córkę. Vicente przypomina sobie, że rozmawiał już o tym z Diegiem. Później starzec ostrzega Tiburcia, by nie ośmielał się rozmawiać z kimkolwiek o córce Irene, bo poniesie przykre konsekwencje.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

  1. Doris
    4 abril, 2016 o 11:37 am  - Responder

    Szczerze mówiąc ta Irene sama nie wie czego chceniby kocha Alonso,ale cały czas nim się bawi i szuka zaczepki by się z nim rozstać…no to dostała