Odcinek 93

W 93. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia chce zostać modelką. Rodrigo nie aprobuje jej wyboru. Emisja 5 kwietnia o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 93

Ojciec Juancho liczy na to, że Tiburcio potwierdzi jego przekonanie o tym, że Irene jest matką Natalii. Przy pierwszym spotkaniu z Natalią zasypuje ją pytaniami o jej relacje z Vicente i Irene. Dziewczyna przyznaje, że Carmen czuje się zazdrosna o łączącą ją wieź z Irene. Alonso oznajmia Vicentemu, że Rodrigo (a właściwie Diego) reaguje na bodźce oraz prosi o zgodę na wykonanie dodatkowych badań. Mężczyzna udziela mu jej.

Jaiba wmawia Abdulowi, że umawia się z innym mężczyzną, żeby wzbudzić w nim zazdrość. On posługuje się Ángelą, by osiągnąć ten sam efekt. Alonso złości się na widok Irene i Tadea razem. Tadeo wyjaśnia mu, że Irene nie spotyka się z nim, żeby się na nim odegrać. Uprzedza go również, by nie ważył się podnosić na niego ręki, bo Irene straci do niego resztę szacunku, jaka jej pozostała.

Natalia chce zostać modelką. Kiedy słyszy głos sprzeciwu Rodriga, oznajmia mu, że choć zostanie jego żoną, nie pozwoli się traktować jak niewolnica. Żeby ją zniechęcić, Rodrigo wytyka jej, że nie ma pojęcia o tej pracy. Brigitte dowiaduje się o planach Natalii i robi się zazdrosna.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze

 1. agata
  5 abril, 2016 o 4:43 am  - Responder

  Wie ktos dlaczego brigide nie lubi natali !??

  • Karolina
   5 abril, 2016 o 7:57 pm  - Responder

   Bo najzwyczajniej w świecie jej zazdrości. Wystarczy ze ktoś powie cos miłego Natalii i ta juz stoi obrazona. To wszystko robi zazdrość 🙂