Odcinek 94

W 94. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia uspokaja Carmen, mówiąc że jest jej jedyną matką. Emisja 5 kwietnia o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 94

Carmen cieszy się na myśl, że Natalia będzie twarzą Eskendy oraz że zmusiła Diega (Rodriga) do zaakceptowania jej decyzji. Natalia skarży się matce, że Diego zachowuje się w sposób dwubiegunowy – raz jej wobec niej uprzejmy i troskliwy, zaś innym razem ordynarny. Carmen wspomina Natalii, że ojciec Juancho zagiął ją pytaniem o to, co by zrobiła, gdyby pojawiła się jej biologiczna matka. Natalia odpowiada, że znienawidziłaby ją.

Vicente oznajmia Irmie, że dał pozwolenie Alonsowi na wykonanie dodatkowych badań Rodrigowi (Diegowi) podczas gdy Diego (Rodrigo) i Natalia będą w podróży poślubnej. Irene jest zazdrosna o przyjaźń Tadea z Amandą. Tadeo dostrzega jej zazdrość i wykorzystuje to, by poprosić kobietę o nową szansę. Irene prosi go o czas na zagojenie ran po zerwaniu z Alonsem. Po przegranym meczu Eleazar musi służyć jako kelner we włoskiej restauracji oraz podać ciasto z pierścionkiem zaręczynowym do stołu, przy którym siedzą Gino i Carmen.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze