Odcinek 95

W 95. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego żałuje, że nie powiedział Natalii prawdy o istnieniu brata. Emisja 6 kwietnia o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 95

Irma uprzedza Rodriga, że jego dziadek wyraził zgodę na wykonanie badań Diegowi podczas jego miesiąca miodowego z Natalią. Rodrigo obiecuje zająć się tym problemem, żeby nie przysporzyć pielęgniarce problemów. Brigitte ma dość Alberta i zrywa z nim, chociaż nadal go kocha. Rodrigo planuje zabić brata. Irma nie zgadza się zostać jego wspólniczką w zbrodni. On próbuje zmusić ją groźbą do współpracy.

Lupita prosi Eleazara, żeby udaremnił kolejny ślub matki, lecz on załamuje ręce. Natalia wyjaśnia Lupicie, że Eleazar i Carmen są jedynie przyjaciółmi, lecz dziewczynka uważa inaczej i najchętniej widziałaby Eleazara w roli ojca. Alonso radzi Eleazarowi, żeby się nie poddawał i walczył o Carmen. Eleazar sugeruje mu, żeby dał sobie szansę z Kariną, ale ona zapiera się przed wiązaniem z kobietą, którą obwinia o rozpad związku z Irene. Diego wyrzuca sobie w twarz, że nie ukrył przed Natalią prawdę o istnieniu brata bliźniaka.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze