Odcinek 96

W 96. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene dowiaduje się, że jej córka żyje. Wytyka ojcu, że ją okłamał. Emisja 6 kwietnia o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 96

Irma podaje Diegowi środek usypiający. Gino zwraca się z pretensjami do Eleazara o to, że zrujnował jego kolację z Carmen. Ojciec Juancho naciska na Tiburcia, żeby powiedział Irene i Natalii prawdę. Rosario zakazuje Marze przyjaźnić się z Ángelą i policzkuje ją. Ojciec Juancho musi interweniować. Gino oświadcza się Carmen i zostaje przyjęty.

Irene informuje ojca, że rozstała się z Alonsem, a teraz mieszka u Tadea. Vicente nie rozumie, dlaczego zamiast wrócić do domu, zamieszkała u człowieka, który porzucił ją, gdy była w ciąży. Irene wyjaśnia mu, że tak naprawdę wcale nie została porzucona. Gino oznajmia synowi, że Carmen zgodziła się zostać jego żoną. Carmen chce, żeby przyszły mąż zabrał ją i Paola do Sycylii. Gino nie jest zadowolony z tego pomysłu, gdyż obawia się spotkania z obecną żoną.

Irene uświadamia ojca, że nie może mieć więcej dzieci, a jedyne, które porodziła zmarło i nawet nie wie, gdzie zostało pochowane. Tiburcio wyjawia Irene, że jej córka żyje. Vicente potwierdza jego słowa i dodaje, że Tiburcio porzucił niemowlę w sierocińcu w Poza Rica. Irene zapowiada ojcu, że zapłaci za to, co zrobił.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze