Odcinek 97

W 97. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene wierzy, że odnalazła córkę i wpada w ekscytację. Emisja 7 kwietnia o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 97

Eleazar dowiaduje się o ślubie Carmen z Ginem i jest mu z tego powodu smutno. Irene i Tadeo postanawiają odszukać ich córkę w Poza Rica. Rodrigo mówi Irmie, że jest przekonany o tym, iż jego dziadek wie, kim jest oraz gdzie przebywa jego wnuczka, lecz ukrywa informacje, gdyż nie chce dzielić się z nią swoim majątkiem.

Ojciec Juancho wybiera się z Marą na rozmowę z jej matką. Znajdują rzeczy dziewczyny spakowane w worku na śmierci i wystawione za drzwi. Eleazar zaręcza się z Kimberly. Luz nie cieszy się z tego faktu, a Lupita zaczyna płakać. Carmen także przygląda się scenie ze smutkiem. Rodrigo jest zaskoczony, gdy spotyka w domu drugą pielęgniarkę i pyta o Irmę. Hilda wyjaśnia mu, że ta poleciała do Miami w odwiedziny do chorej ciotki.

Irene i Tadeo przyjeżdżają do Poza Rica i rozpoczynają poszukiwania córki od wizyty w serocińcu. Dowiadują się, że tylko jedna dziewczynka trafiła do ośrodka we wskazanym przez nich czasie. Irene jest przekonana, że chodzi o jej córkę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze