Odcinek 98

W 98. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irma wraca do pracy w domu Vicentego. Emisja 7 kwietnia o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 98

Dyrektorka sierocińca informuje Irene i Tadea, że z powodu pożaru nie ma dostępu do dokumentów, które pomogłyby wskazać im rodzinę, która zaadoptowała ich córkę. Tadeo przysięga Irene, że poświęci resztę swojego życia na odnalezienie ich córki. Ojciec Juancho prosi Paola, żeby pomógł Marze w znalezieniu szkoły, w której będzie mogła dokończyć naukę. Carmen nie chce dłużej mieć Eleazara za wspólnika. On nie sprzeciwia się jej decyzji. Proponuje jedynie, by zachowali się jak dorośli ludzie i pozostali przyjaciółmi.

Rodrigo odnajduje Irmę, uderza ją i zabiera ze sobą. Irene zgadza się zostać żoną Tadea, by dotrzymywać mu towarzystwa. Alonso oferuje Irene swoją pomoc w poszukiwaniach córki, lecz ona odrzuca ją. Irma budzi się w mieszkaniu Brigitte. Jest związana. Rodrigo zmusza ją do wyjawienia formuły na środek, który podaje Diegowi. Grozi, że jeśli tego nie zrobi, poda jej truciznę. Odbiera jej pieniądze i oświadcza, że od teraz będzie musiała się zadowolić jedzenia i dachem nad głową.

Rosario mówi ojcu Gervasiowi, że jej córka odeszła z domu i zamieszkała u ojca Juancho. Insynuuje, że ksiądz zaleca się do Mary. Ojciec Gervasio obiecuje, że zajmie się sprawą. Ojciec Juancho wyjaśnia mu, że Rosario wyrzuciła córkę na bruk i czuł się w obowiązku przygarnąć ją na plebanię. Irma wmawia Vicentemu, że jej ciotka umarła i nie musi już do niej lecieć.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze