Odcinek 99

W 99. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene i Tadeo biorą ślub. Rodrigo gnębi Brigitte tuż przed sesją. Emisja 8 kwietnia o godz. 15:00 w TV Puls.

Odcinek 99

Brigitte gniewa się na Rodriga za to, że sprowadził do domu Irmę. Irene żąda od Tiburcia więcej informacji. Chce wiedzieć, w którym sierocińcu została porzucona jej córka lub przez kogo została zaadoptowana. Jednakże on nie może wydusić z siebie ani słowa. Irene prosi Natalię i Rodriga, żeby zostali jej świadkami na ślubie z Tadeem. Oni zgadzają się, choć nie kryją zdziwienia jej decyzją o ślubie z innym mężczyzną niż Alonso.

Natalia uprzedza Alonsa o planach Irene. Wskazuje mu miejsce, w którym odbędzie się ślub oraz godzinę. Alonso prosi ją, żeby opóźniła ceremonię. Natalia namawia Irene do odwołania ślubu, ale ona jej nie słucha i prosi, żeby jej zaufała. Mimo wszystko podejmuje próby przerwania ceremonii. W jej trakcie udaje omdlenie.

Alejandro składa wizytę Vicentemu i oznajmia mu, że przychodzi z polecenia Tadea, który płaci za jego pomoc w odnalezieniu córki. Vicente oferuje mężczyźnie trzykrotną wartość honorarium, jakie otrzymuje od Tadea w zamian za to, że on pierwszy dowie się o jego odkryciach. Alonso spóźnia się do urzędu stanu cywilnego. Irene i Tadeo pobierają się. Natalia przeprasza Irene za to, że powiadomiła Alonsa o ślubie. Rodrigo dokucza Brigitte, gdy przypomina jej o nieudanym występie na wybiegu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , ,

Komentarze